Kolekcia CONFIANCE

Božsky jemné mikrovlákno, mimoriadne pevný tyl, jemná čipka a ploché ramienka… každý detail **CONFIANCE ** bol vyrobený tak, aby dokonale sadol, lichotil postave a poskytol ženským krivkám potrebnú oporu. Vyberateľné vypchávky bezkosticovej trojuholníkovej podprsenky a trojuholníková push-up podprsenka umožňujú dokonale sa prispôsobiť každému vášmu vzhľadu. Nové neviditeľné kontúry kosticovej podprsenky sa môžu pred zrakmi iných ukryť presne tak, ako si to želáte. Alebo môžete odhaliť náznak čipky lemujúcej dekolt pod vrchným oblečením s výrazným výstrihom.

Filtrovať
Zmeniť zobrazenie
Váš výber:
Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.