Ako predĺžiť život vašich podprseniek

Investovali ste do krásnej podprsenky, ktorá vám padne comme un rêve (ako vo sne), takže je prirodzené, že si ju chcete udržať čo najdlhšie, preto vám prinášame tipy ako sa o vašu podprsenku starať tak, aby vaša investícia do nej vydržala čo najdlhšie.

Investujte do kvalitnej podprsenky

Nie všetky podprsenky sú šité rovnako. Pravdou je, že dobre padnúce podprsenky z kvalitných materiálov vydržia dlhšie, než ich úžasne padnúce príbuzné na jedno použitie. Kvalitná podprsenka vydrží približně 100–125 nosení v závislosti o jej starostlivosť, zatiaľčo zdanlivo dobre padnúca podprsenka z nekvalitných materiálov môže stratiť tvar už po niekoľkých noseniach.

podprsenka vyšší balkonet

DELICE 12X319

100 EUR

podprsenka triangle vystužená 3D Spacer

KARMA 12V343

104 EUR

podprsenka 3D Spacer

ANDORA 131343

92 EUR

Vlastnite len pár podprseniek na obmieňanie/stri­edanie

Zlatým pravidlom v starostlivosti o podprsenku je nikdy ju nenosiť dva dni po sebe. Dať vašej podprsenke tzv. pauzu jej umožní zotaviť se po dni, kedy bola celý den natiahnutá (áno, byť podprsenkou je náročná práca). Vlastnite aspoň 4–5 podprsenek, ktoré môžete každý deň obmeniť. Pokiaľ máte svoju favoritku – zaobstarajte si ju v niekoľkých farbách!

podprsenka s odopínacími ramienkami

ESSENTIEL 13V303

84 EUR

podprsenka bez kostíc

ESSENTIEL 13V253

68 EUR

podprsenka vystužená

ESSENTIEL 13V363

80 EUR

Skladujte ju so starostlivosťou

Jar je perfektným obdobím pre reorganizáciu a osvieženie vašeho spodného prádla. Akonáhle vyhodíte všetky opotrebované a obľúbené podprsenky, skladujte vaše stávajúce favoritky s láskou a starostlivosťou. Podprsenky pod tričko, podprsenky s vypchávkami alebo push-up podprsenky nikdy neprekladajte na polovicu a nevkladajte košíčky do seba.

podprsenka balkonetová

WISH 12B330

104 EUR

podprsenka triangle

KARMA 12V250

80 EUR

podprsenka vystužená

COMETE 12S327

92 EUR

Zbaľte ich s precíznosťou

Už ste si niekedy zbalili oblečenie do kufra a obdivovali vašu dobre vykonanú prácu a následne ste si uvedomili, že ešte nemáte zbalené spodné prádlo, tak ste ho len vtlačili medzi ostatné oblečenie? Prinášame tip, ako správne zabaliť podprsenky: naskladajte ich jednu za druhou a schovejte za ne ponožky alebo nohavičky, aby si udrželi tvar košíčkov. Zabaľte ich do hornej časti alebo okraja vášho kufra, aby ste sa vyhnuli ich pomačkaniu.

Ručné pranie

Najlepší spôsob, ako prať vašu podprsenku je ručné pranie. Používajte jemný prací prostriedok určený na spodné prádlo a namočte podprsenku do vlažnej vody ( výnimka platí pri čiernych alebo výrazných farbách, ktoré namáčame v studenej vode) približne na 30 minut. Opláchnite, nežmýkajte, len jemne premačkejte a zaveste alebo rozložte naplocho. Vždy perte podobné farby spoločne, aby ste zachovali ich farbu. Užitočná rada na záver: na sušenie v sušičke úplne zabudnite!

podprsenka s nižším stredom bez výztuže

AMAZONE 1C2319

104 EUR

podprsenka balkonetová

SAGA 15C330

100 EUR

podprsenka push-up

SINGULIERE 1A2340

78 EUR -30% 112 EUR

S trochou lásky a staroslivosťou k šťastným podprsenkám i krivkám!

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.