Ako si správne vybrať svadobnú spodnú bielizeň?

V tento špeciálny deň – váš svadobný – si chcete obliecť výnimočnú spodnú bielizeň. Ponuka spodnej bielizne pod svadobné šaty je rovnako bohatá ako ponuka svadobných šiat. Korzet s podväzkovými pásmi, podprsenka bez ramienok, push-up podprsenka, čipkovaná podprsenka, podprsenka pod oblečenie s výstrihom na chrbte, nohavičky s vysokým alebo nízkym pásom. Ako zabezpečiť, aby v tento jedinečný deň nevytŕčalo nežiaduce ramienko, ani nebolo vidieť žiadne kontúry? Zverte sa nám do rúk a zvoľte si správnu spodnú bielizeň.

Naše rady a tipy

KOMBINÁCIA ZVODNOSTI A POHODLIA

Ideálna spodná bielizeň pre svadobný deň je taká, ktorá nie je vidieť a ktorá zároveň zvýrazní krásu vašej postavy vo vašich vysnívaných svadobných šatách. Hlavné je, aby ste sa vo svadobný deň cítili pohodlne, ale zároveň by bielizeň mala byť svojim spôsobom slávnostná. Ide predsa o výnimočný deň vo vašom živote.

Naše ikonické kolekcie DELICE, WISH a REVE ponúkajú jedinečné modely, ktoré kombinujú romantickú čipku a výšivku s hladkým 3D spacerom alebo priesvitným tylom. Je len na vás, ktorý variant zvolíte. Ak váhate s výberom, odporúčame zaobstarať dve súpravy – jednu, ktorá zaručí neviditeľnosť a pohodlie počas celého dňa a druhú rafinovanejšiu a zvodnejšiu pre svadobnú noc.

podprsenka balkonetová

DELICE 12X330

96 EUR

podprsenka vyšší balkonet

REVE 12Z319

100 EUR

podprsenka balkonetová

WISH 12B330

104 EUR

VAŠE SVADOBNÉ ŠATY URČUJÚ TVAR A MATERIÁLY VAMI VYBRANEJ SPODNEJ BIELIZNE

Pred vlastným výberom svadobnej spodnej bielizne vám odporúčame, aby ste si najskôr vybrali šaty svojich snov. Niektoré šaty priamo vyžadujú zvláštne materiály alebo tvary, iné vám naopak poskytnú väčší priestor na voľbu. U šiat z jemnej látky, pod ktorou je ľahko viditeľný každý podklad, ako hodváb alebo satén, je vhodné zvoliť podprsenku s hladkými košíčkami radu ANDORA, CARESSE alebo DELICE.

podprsenka 3D Spacer

DELICE 12X343

96 EUR

podprsenka 3D Spacer s nízkym stredom

ANDORA 131316

96 EUR

podprsenka 3D Spacer s nízkym stredom

CARESSE 12A316

96 EUR

Bohato spracované šaty vám umožnia zvoliť svadobnú spodnú bielizeň z čipky alebo s výšivkou. Aby ste ešte viac podčiarkli krásu hlbokého výstrihu svadobných šiat, vyberte si podprsenky push-up z radu WISH alebo SAGA, obe z výnimočnej čipky. Trojuholníková podprsenka push-up zahalí váš dekolt do krásnej Guipure výšivky.

push-up podprsenka

SAGA 15C347

116 EUR

podprsenka triangle vystužená

WISH 12B347

108 EUR

podprsenka s odopínacími ramienkami

KARMA 12V302

100 EUR

podprsenka vystužená multifunkčná

KARMA 12V370

100 EUR

Pokiaľ ide o nohavičky, platia pre nich rovnaké pravidlá o diskrétnosti. Aby ste predišli neestetickým vystupujúcim obrysom nohavičiek, naše nohavičky typu šortky, klasického strihu, s vyšším pásom alebo tangá vyhovejú vašim potrebám. Nezabudnite na tvarujúci účinok, ktorý je výborným pomocníkom na zakrytie malých nedostatkov.

TIP PRE EXTRA SEBAVEDOMIE

A prečo nezvoliť korzet s podväzkovými pásmi?

Korzet s podväzkovými pásmi je tým najženskejším kúskom oblečenia. Je to niečo ako „to musím mať“ v tento výnimočný deň. Tento kúsok spodnej bielizne skrášli a opticky predĺži vašu postavu. Odnímateľné ramienka z korzetu Wish sú ideálne pod korzetovými alebo puzdrovými šatami.

korzet

WISH 12B410

200 EUR

podväzkový pás

WISH 12B800

72 EUR

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.