Ako si správne vybrať svadobnú spodnú bielizeň?

V tento špeciálny deň – váš svadobný – si chcete obliecť výnimočnú spodnú bielizeň. Ponuka spodnej bielizne pod svadobné šaty je rovnako bohatá ako ponuka svadobných šiat. Korzet s podväzkovými pásmi, podprsenka bez ramienok, push-up podprsenka, čipkovaná podprsenka, podprsenka pod oblečenie s výstrihom na chrbte, nohavičky s vysokým alebo nízkym pásom. Ako zabezpečiť, aby v tento jedinečný deň nevytŕčalo nežiaduce ramienko, ani nebolo vidieť žiadne kontúry? Zverte sa nám do rúk a zvoľte si správnu spodnú bielizeň.

Naše rady

1) Určte tvar a materiál svojej svadobnej spodnej bielizne s ohľadom na vybrané svadobné šaty.

2) Vyberte si bielizeň v predstihu, aby ste si ju mohli pokojne vyskúšať.

3) Uprednostnite pohodlie a vyberte si takú, ktorú nebude vidieť.

4) Na svadobnú noc si vyberte rafinovanejšiu spodnú bielizeň.

Pohodlie v deň D

Ideálna spodná bielizeň na svadobný deň je taká, ktorú nie je vidieť a ktorá zároveň zvýrazní vašu postavu vo vašich vysnívaných svadobných šatách. Hlavné je, aby ste sa počas svadobného dňa cítili pohodlne. Bielizeň by však mala byť zároveň svojím spôsobom slávnostná. Ide predsa o výnimočný deň vo vašom živote.
Ako skombinovať technické kritériá dané svadobnými šatami s túžbou po zvodnosti, ktorú si každá nevesta vyžaduje?
Ponúkame dve riešenia:
1. Prvým je voľba neviditeľnej spodnej bielizne, ktorá nestratila nič zo svojej rafinovanosti v našich jednotlivých produktových radách svadobnej spodnej bielizne: Wish, Eden, Délice
2. Druhé riešenie spočíva vo výbere dvoch rôznych súprav spodnej bielizne; jednej, ktorá vám počas špeciálneho dňa zaručí jej absolútnu neviditeľnosť a dokonalé pohodlie a druhej na svadobnú noc, s nádychom zmyselnosti a ženskosti.

Vaše svadobné šaty určujú tvar a materiál vami vybranej spodnej bielizne.

Pred samotným výberom svadobnej spodnej bielizne vám odporúčame, aby ste si najskôr vybrali šaty svojich snov. Niektoré šaty si priam vyžadujú zvláštne materiály alebo tvary, iné vám, naopak poskytnú väčší priestor na voľbu.

Pod šaty z jemnej látky, pod ktorou je ľahko viditeľný každý podklad ako je hodváb alebo satén je vhodné zvoliť podprsenku s hladkými košíčkami.

podprsenka 3D Spacer

DELICE 12X343

96 EUR

podprsenka 3D Spacer s nízkym stredom

ANDORA 131316

96 EUR

podprsenka 3D Spacer s nízkym stredom

CARESSE 12A316

96 EUR

A naopak, bohato zdobené šaty vám umožnia, aby ste si zvolili svadobnú spodnú bielizeň z čipky alebo s výšivkou.

podprsenka balkonetová

SAGA 15C330

100 EUR

podprsenka vyšší balkonet

WISH 12B319

104 EUR

podprsenka plná balkonetová

WISH 12B334

104 EUR

podprsenka triangle vystužená

WISH 12B347

108 EUR

Korzetové šaty predurčujú voľbu podprsenky bez ramienok, z radov Eden alebo Wish. Ak chcete, aby podprsenka poskytla vašim prsiam dokonalú oporu, vyberajte z radu Délice, ktorý je vaším spojencom až po veľkosť košíčkov F.

Odhaľujú vám svadobné šaty chrbát? Máme pre vás ideálne riešenie. Podprsenka z kolekcie Eden sa pýši dômyselným systémom, vďaka ktorému môžete mať úplne odhalený chrbát a zároveň krásny dekolt.

Aby ste ešte viac podčiarkli krásu hlbokého výstrihu svadobných šiat, vyberte si push-up podprsenky z radu Wish alebo Promesse, obe z výnimočnej čipky. Trojuholníková push-up podprsenka zahalí váš dekolt do krásnej čipky Guipure.

push-up podprsenka

DELICE 12X340

88 EUR

podprsenka triangle vystužená

WISH 12B347

108 EUR

push-up podprsenka

SAGA 15C340

100 EUR

Čo sa týka nohavičiek, platia pre ne rovnaké pravidlá o diskrétnosti. Aby ste zabránili neestetickým vystupujúcim obrysom nohavičiek, tie naše typu šortky, slipy, tangá, stringy či panty vyhovejú vašim potrebám. Nezabudnite na tvarovací účinok. Je to výborný pomocník na zakrytie malých nedostatkov.

Nenechávajte si výber na poslednú chvíľu!

Odporúčame neodkladať výber svojej svadobnej spodnej bielizne na poslednú chvíľu. Na skúšku svadobných šiat je ideálne vziať si so sebou súpravu spodnej bielizne, aby ste spolu s krajčírkou mohli posúdiť, či vaša spodná bielizeň nenarúša výsledný efekt. Vyhnete sa tak nepríjemným prekvapeniam v deň D.

A prečo si nezvoliť korzet s podväzkovými pásmi?

Korzet s podväzkovými pásmi je pod vašimi spodnými šatami ten najženskejší kúsok oblečenia. Je to niečo ako To musím mať v tento výnimočný deň! Tento kúsok spodnej bielizne skrášli a opticky predĺži vašu postavu. Odopínateľné ramienka z korzetu Wish sú ideálne pod korzetovými alebo puzdrovými šatami.

korzet

WISH 12B410

200 EUR

podväzkový pás

WISH 12B800

72 EUR

podväzkový pás

DELICE 12X800

56 EUR

Spodná bielizeň na svadobný deň aj svadobnú noc

Ak má byť spodná bielizeň na deň diskrétna, tak potom tá na svadobnú noc môže byť zvodnejšia a zmyselnejšia. Úžasná príležitosť na veľký okamih. Korzet s podväzkovými pásmi je, samozrejme, to najvhodnejšie na zvádzanie. Prirodzene, svoju spodnú bielizeň môžete obohatiť podväzkovým pásom a podväzkami, ktoré potešia vašu drahú polovičku.

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.