Simone Perele slaví 75 let

Ikonická značka francúzskej spodnej bielizne Simone Pérèle oslavuje 75 rokov vášne, inovácií a dokonalosti. Keď jej zakladateľka, tvorkyňa korzetov, otvorila svoje dielne v roku 1948, mala víziu: revolúciu v oblasti spodnej bielizne v doposiaľ nevídanom dizajne. Načúvala ženám a na základe ich prianí a predstáv vytvorila bielizeň, ktorá zdôrazní ženský pôvab, podnieti sebavedomie a uspokojí túžbu po kráse, slobode a sebavyjadrení.

Každý kus je dokonale spracovaný a pýši sa tými najluxusnejšími materiálmi ako je napríklad švajčiarska výšivka z oblasti St. Gallen alebo čipka z Callais, známa tiež ako čipka Leavers, ktorá je vyrábaná tradičnou metódou na pôvodných strojoch od roku 1891. Dnes Simone Pérèle vedie tretia generácia rodiny nesúcej víziu zakladateľky s cieľom odovzdávať jej jedinečný cit pre umenie a predovšetkým pomôcť ženám cítiť sa krásne a sebaisto.

TAK IDE ČAS SO SIMONE PÉRÈLE

Tak ako spoločnosť sa vyvíjajú aj potreby žien. Už v 60. rokoch Simone Pérèle intuitívne vnímala zmeny ženských záujmov v štýle obliekania, ich túžby a sny, aby sa cítili žensky a slobodne. Legendárne špicaté košíčky ikonickej kolekcie „Soleil“ bol model vytvorený z nylonovej čipky a inšpiráciou tohto radu sa stala prekrásna Bridget Bardot. Kolekcia „Sole Mio“ z lycrovej čipky predbehla svoju dobu. Lycra bola v tom čase použitá úplne prvýkrát a stala sa tak veľkou inováciou na trhu so spodnou bielizňou. 70. roky zažívali feministickú revolúciu. Podprsenka „Pétale“ bez kostíc sa vyznačovala svojou diskrétnosťou a spĺňala tak ženskú túžbu po slobode.

Na začiatku roku 2000 Simone Pérèle predstavila technológiu „spacer“ s uvedením kolekcie ANDORA na trh. Inovatívny priedušný 3D úplet priniesol revolúciu v oblasti spodnej bielizne a povýšil tak komfort na novú úroveň. Podprsenka Andora sa stala bestsellerom a patrí medzi najpredávanejšie dodnes.

Na čom nám najviac záleží, je autenticky porozumieť ženám a sprevádzať ich v ich živote. Milujeme byť jedineční a trochu odvážni ako Simone Pérèle po celý svoj život. Rovnako ako ona sme nadšení pre štýl, remeselné spracovanie a pomoc ženám, aby sa cítili krásne vo vnútri aj navonok.

Každá kolekcia má svoj príbeh. Každý kúsok sa točí okolo krásy, farby, tela a jeho variácií s esenciou francúzskeho šarmu. Toto je odkaz 75 rokov slobody, kreativity a neustále sa vyvíjajúceho zmyslu pre ženskosť. Pristupujeme ku všetkému čo robíme s autenticitou, presnosťou, poslaním a odkazom Madame Pérèle. Tieto hodnoty sú naplnené vo všetkých aspektoch stvorenia, od prvého nákresu v našom ateliéri ku konečnému prispôsobeniu našim zákazníkom. Tvoríme pre dnešok, obohatení minulosťou a písaním príbehov budúcnosti s vášňou a citom!

Rodina Pérèle si po tri generácie uchováva dedičstvo a udržuje značku nažive, zachováva jej hodnoty celým srdcom, s vášňou a elánom. Každý člen rodiny Simone Pérèle prispel svojim vlastným unikátnym talentom k rastu značky, od jej pôvodnej myšlienky oslobodiť ženské telo, cez prvé inovatívne technológie, k dnešným módnym kolekciám. (Zľava na fotografii deti Madame Pérèle Philippe Grodner a Catherine Rivière, vnučka Stéphanie Bujard Pérèle a vnuk Mathieu Grodner.)

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.