Lookbook

Kolekcia jar/leto 2024 je ako prechádzka kúzelnou záhradou, kde ožívajú živé farby prírody. Zvodná, ľahká, žiarivá a plná optimizmu.

Kúzelná záhrada je miesto, kde pestujeme intimitu a krásu. Kde môžeme snívať, uniknúť pred zhonom každodenného života a spomaliť. Miesto, kde môžeme zažiť skutočnú slobodu. Je to miesto, ktoré si vytvárame pre seba a ktoré nás inšpiruje – naša tajná záhrada.

Inšpirácia pochádza z marockých záhrad a brazílskeho interiérového designu. Pohybuje sa medzi svetlými a farebnými neutrálnymi farbami, paletou modrastej zelenej a harmonickou ružovou a červenou – jasnými, veselými farbami inšpirovanými exotickými kvetinami.

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.