Butiky Simone Pérèle

Zájdite do butikov Simone Pérèle vo Westfield Chodov v Prahe a podľahnite čaru bielizne a plaviek, ktoré vám dokonale sadnú.

Príďte a nechajte sa uniesť krásnou francúzskou bielizňou. V našej predajni vám s kúpou bielizne radi pomôžeme, ponúkneme vám na výber z niekoľkých kolekcií v rôznych farbách aj strihoch. Poradíme si s každou veľkosťou. Ponúkame podprsenky s veľkosťami A až H, preto sa nebojte prísť a vyskúšať si niečo z našej ponuky. Naším bestsellerom je kolekcia Andora, ktorá určite patrí do skupiny MUST HAVE! Pre svoj dokonalý strih a neskutočne pohodlné moldované košíčky sa podprsenka z tejto kolekcie stala takou obľúbenou, že sa vo svete predá jedna za minútu. Vy ju ešte nemáte?

WESTFIELD Chodov, 1. poschodie – THE DESIGNER GALLERY

Telefón: +421 222 205 821

E-mail: chodov@simoneperele.cz

Otváracie hodiny: Po – Ne: 9.00 hod. – 21.00 hod.

Obchodné centrum Černý most

Telefón: +421 222 205 821

E-mail: cerny.most@simoneperele.cz

Otváracie hodiny: Po – Ne: 9.00 hod. – 21.00 hod.

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.