Ako si vybrať podprsenku s väčšou veľkosťou

Patríte k ženám s plnším poprsím. Niekedy sa vám môže zdať ťažké nájsť podprsenku, ktorá vám dodá pocit istoty, poskytne oporu, je pohodlná… a má štýl! Už nemusíte hľadať. Simone Pérèle je tu na to, aby bola vaša cesta k výberu podprsenky s väčšou veľkosťou jednoduchá a príjemná a aby ste našli kúsok, ktorý bude zodpovedať vašim potrebám.

Čo je vlastne podprsenka s väčšou veľkosťou?

Za podprsenku s väčšou veľkosťou sa považuje podprsenka od košíčkov D. Je potrebné, aby šírka ramienok zodpovedala objemu pŕs. Podprsenka s väčšou veľkosťou má širšie ramienka preto, aby sa nezarezávala do pliec. Ich nastavenie je dôležité: Je potrebné myslieť na ich utiahnutie kvôli vyváženiu pŕs oproti chrbtu a aj na to, aby bola opora pŕs správna. Zadná časť podprsenky je tiež širšia a štruktúrovanejšia, často aj dvojito podšitá, aby obvod správne plnil svoju funkciu, podržal hmotnosť pŕs a zároveň držal na mieste bez ohľadu na to, ako sa pohybujete.

Najdôležitejšie je však poznať správnu veľkosť. Veľkosť pŕs sa mení v priebehu života, je teda dôležité tejto skutočnosti prispôsobovať aj veľkosť podprsenky. Vybrať si správnu veľkosť znamená tiež uľahčiť svojmu chrbtu, pretože plnšie poprsie je ťažšie. Prečítajte si náš článok venovaný zisťovaniu veľkosti podprsenky, aby ste sa mohli správne odmerať. Ženy, ktorých sa to týka, poznajú tento kľúčový detail: Zadný diel ušitý v tvare U: Ramienka sú do zadného dielu vsadené tak, že sú všité do tvaru U, čím sa zároveň rozloží hmotnosť pŕs medzi plecia a chrbát a chrbát potom nebolí.

Najvhodnejšie tvary podprseniek s väčšou veľkosťou

Niektoré tvary podprseniek určených na plnšie poprsie dokážu lichotiť postave a zároveň poskytnúť dokonalú oporu.

Vyšší podprsenka

Táto podprsenka je váš najväčší spojenec. Vyššia podprsenka poskytuje istotu aj plnú oporu prsiam bez toho, aby stratila na ženskosti. Tieto košíčky objímajú prsia, ale nezvierajú ich. Simone Pérèle vyvinula tento tvar podprsenky špeciálne na plnšie poprsie. Košíčky sa skladajú z troch častí, sú zosilnené po bokoch, čo vedie k vycentrovaniu pŕs a ich správnej opore. Podšitie vo vnútri košíčkov vám po celý deň zaisťuje to najlepšie pohodlie. Šírka ramienok aj zadnej časti rastie so zvyšujúcimi sa veľkosťami tak, aby bolo nosenie pohodlné. S výšivkou alebo čipkou, s hladkými alebo so štruktúrovanými košíčkami, v nespočetných farebných variantoch určite nájdete svoje šťastie medzi jednotlivými modelmi vyšších podprseniek určených na plnšie poprsie.

podprsenka trojstrih nevystužená

SINGULIERE 1A2320

116 EUR

podprsenka vysoká nevystužená

MYSTIC 1D3322

140 EUR

podprsenka trojstrih nevystužená

CARESSE 12A320

88 EUR

Poznáte materiál Spacer 3D?

Niekedy, napríklad pod puzdrové šaty, treba podprsenku s pevnými košíčkami. Zároveň však nechcete, aby vám podprsenka zväčšovala objem pŕs. Revolučný materiál Spacer 3D je stvorený priamo pre vás. Tento vzdušný materiál umožňuje pokožke dýchať a dodá vášmu poprsiu nádherné oblé krivky bez pridávania objemu. Poskytne vám absolútnu oporu a dokonalé pohodlie. Nesmieme zabudnúť na model Andora z dielne Simone Pérèle. Za desať rokov existencie zaujal mnoho žien, ktoré majú, rovnako ako vy, plnšie poprsie.

podprsenka 3D Spacer s nízkym stredom

CARESSE 12A316

96 EUR

podprsenka 3D Spacer

COMETE 12S343

88 EUR

podprsenka triangle vystužená 3D Spacer

KARMA 12V343

104 EUR

Půlová podprsenka

Pri určitých príležitostiach chcete zdôrazniť svoju ženskosť, na čo ideálne slúži polovičná podprsenka. Aj tu Simone Pérèle upravila tvar pre väčšie prsia, aby vyhovela vašim potrebám. Polovičná podprsenka prsia krásne zaobľuje a jemne ich zdvihne. Podšité košíčky zaisťujú veľké pohodlie. Pozor, s ohľadom na voľbu materiálu nemusia byť košíčky vždy podšité. Šírka ramienok a zadnej časti rastie s veľkosťami, čo zaisťuje maximálnu podporu. Materiály ako čipka alebo výšivka nechajú pracovať fantáziu a podčiarkujú zvodnú ženskosť vašej polovičnej podprsenky. Tvar zakrývajúci prsia o trochu viac než klasické košíčky umožňuje ženám s plnším poprsím nosiť polovičnú podprsenku po celý deň a zaisťuje prsiam pohodlie a oporu.

balkonetová podprsenka

KARMA 12V330

88 EUR

Zapamätajte si

Hoci má spodná bielizeň značky Simone Pérèle vysokú kvalitu, nie je večná. Príliš poškodené alebo staré podprsenky už prsiam neposkytujú vhodnú oporu. Textílie aj ramienka povoľujú. Urobte si teda radosť a obnovte si šatník spodnou bielizňou!

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.