Ako vybrať správnu veľkosť?

Niektoré ženy sú presvedčené, že majú roky rovnakú veľkosť podprsenky. Ale veľkosť pŕs sa mení v priebehu života, najmä po takých udalostiach, ako sú tehotenstvo alebo dieťa. Podprsenka, ktorá Vám správne sedí, zaručí krásny dekolt a je tiež nevyhnutná pre zdravie Vášho chrbta, lepšie držanie tela a väčšie pohodlie. Je teda dôležité merať sa pravidelne. Simone Pérèle Vás bude postupne sprevádzať všetkými krokmi, ako určiť správnu veľkosť podprsenky.

Ako si zmerať miery poprsia?

Zamerajte pozornosť na dve hlavné kritériá, ktoré Vám pomôžu určiť presnú veľkosť podprsenky: obvod pod prsiami a obvod cez prsia. Je dôležité, aby ste stáli vzpriamene a pokojne dýchali, tým získate najpresnejšie miery. Okrem iného je veľmi dôležité merať sa bez oblečenia, ktoré môže miery skresliť. Zoberte si krajčírsky meter a pustite sa do toho! Nemajte obavy, ak počty nie sú Vašou silnou stránkou, náš sprievodca veľkosťami všetko spočíta za Vás.

1) Meranie obvodu cez prsia

Umiestnite krajčírsky meter cez prsia na úrovni bradaviek. Musí prechádzať popod pazuchy a cez lopatky. Výsledok vpíšte do príslušného políčka nižšie uvedenej kalkulačky.

2) Meranie obvodu pod prsiami

Stále stojte vzpriamene, krajčírsky meter priložte na telo hneď pod prsiami. Musí byť vodorovne, ani príliš sťahujúci, ani príliš voľný. Výslednú hodnotu napíšte do kalkulačky alebo použite nižšie uvedenú tabuľku mier, ktorá Vám pomôže s výberom presnej veľkosti vašej podprsenky podľa zistených výsledkov z merania pod prsiami.

3) Meranie obvodu bokov

Obvod zmerajte krajčírskym metrom v najširšej časti bokov. Meter nesťahujte, držte ho voľne priložený na tele.

veľkosť podprsenky
1
Obvod cez prsia
2
Obvod pod prsiami
0
Veľkosť nohavičiek
3
Obvod bedier
0
Průvodce výběrem velikostí
Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.