Spôsob dodania a platby

Páči sa vám nádherná a ženská spodná bielizeň Simone Pérèle, ale máte to do našich obchodov ďaleko, alebo vám návšteva obchodného centra nevyhovuje? Riešením je využiť náš internetový obchod a dať si tovar poslať na ľubovoľnú adresu.

V našom internetovom obchode si môžete vybrať z niekoľkých spôsobov dodania a platby. Základný spôsob dodania je, samozrejme, doručenie kuriérom. Z kuriérskych spoločností využívame len jednu – DPD. Ďalšia možnosť je dať si balíček poslať do niektorého odberného miesta v sieťach spoločností Uloženka alebo DPD Pickup. Prípadne si tovar môžete vyzdvihnúť v našom obchode.

Platiť môžete platobnou/kreditnou kartou alebo na dobierku. Pri osobnom odbere štandardne kartou a v hotovosti.

Tabuľku jednotlivých spôsobov dopravy nájdete nižšie. Čas dodania platí v prípade, že je tovar na sklade v niektorom z našich obchodov.

Doprava Platba Dodanie Cena
kuriér DPD kartou do druhého dňa 100 Kč
kuriér DPD dobierka do druhého dňa 100 Kč
Uloženka/DPD Pickup kartou dva až tri dni 50 Kč
Uloženka/DPD Pickup dobierka dva až tri dni 50 Kč
osobný odber kartou alebo v hotovosti ihneď zdarma

Pri nákupe nad 3 000 Kč je doprava vždy zadarmo.

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.