Objavte Simone Pérèle

Simone Pérèle, spoločnosť vyrábajúcu elegantnú luxusnú spodnú bielizeň, založila 7. apríla 1948 mladá, nadšená a talentovaná korzetiérka z Paríža. Bola to vizionárka a už vtedy mala odvahu a vôľu oslobodiť ženské telo bez toho, aby akokoľvek zľavila z dokonalej kvality, dokonalého pohodlia a estetického prejavu. Ako svoj odkaz zanechala jedinečné umenie spracovať výnimočné látky a dokázala odovzdať svoje know-how, ako docieliť, aby vynikla silueta všetkých žien.

Francúzska značka Simone Pérèle sa venuje výrobe luxusnej bielizne už tri generácie. Je to značka, ktorá spája nadčasovosť s najnovšími trendmi za použitia inovovaných materiálov. Ako prvá prišla na trh s revolučným materiálom 3D Spacer alebo s pridaním Aloe vera do vlákien. Dômyselné prepracovanie a dokonalý fitting každého modelu v rozmedzí košíčkov A až H oceňujú milióny žien na celom svete. Bielizeň Simone Pérèle je neskutočne ženská, rafinovaná a hlavne neuveriteľne pohodlná.

Dlhá tradícia tejto značky sa začala v roku 1948, keď si zakladateľka, Madame Pérèle, otvorila v Paríži svoju prvú dielňu. Snažila sa bielizeň navrhnúť a vyrobiť tak, aby dokonale spĺňala svoju funkciu a zdobila ženskú siluetu. Verila, že zmenou takého dôležitého kúska ženského šatníka pomôže ženám vrátiť sebadôveru a prebudiť v nich ich pravé ja. Zvykla hovoriť: „Sebaistota je krása, ktorá nikdy nevybledne.“ Rodinná tradícia tejto firmy pokračuje už treťou generáciou, keď sa do čela firmy dostali vnuk a vnučka Madame Pérèle. Napriek tomu, že je značka svetoznáma a že sa radí k popredným výrobcom luxusnej spodnej bielizne, stále zostáva rodinnou firmou. Nové kolekcie navrhuje a dôkladne, do posledných detailov spracúva priamo v Paríži hlavná dizajnérka s mnohoročnými skúsenosťami, pani Katia Charle. Vďaka práci jej tímu sa značka tento rok pýši aj prestížnym ocenením Dizajnér roka, ktoré sa udeľuje každoročne na medzinárodnom veľtrhu spodnej bielizne v Paríži.

Simone Pérèle, to je krása francúzskej čipky, ženskosť, elegancia, dlhoročná tradícia a skúsenosť s výrobou dokonalej bielizne, ktorá pristane vašej postave!

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.