Ako si vybrať podprsenku pre malé prsia

Patríte k tým ženám, ktoré majú malé prsia, teda veľkosť košíčkov A alebo B a vybrať si podprsenku nie je vždy jednoduché? Vedzte však, že máte skôr šťastie, pretože vašim malým prsiam pristanú prakticky všetky tvary podprseniek, navyše s rozličnými vzormi. Ale nie všetky tvary podprseniek majú rovnaký efekt a niektoré tvary pristanú malým prsiam viac ako iné. Simone Pérèle je váš sprievodca na ceste k výberu podprsenky s menšou veľkosťou tak, aby lichotila vášmu poprsiu.

Trojúhelníková podprsenka

Prijali ste fakt, že máte menšie poprsie a máte pravdu! Podprsenka bez kostíc alebo trojuholníková podprsenka sú pre vás ako stvorené. Tento kúsok je stelesnením pohodlia a zároveň vytvára prirodzený dekolt, keďže kopíruje tvar pŕs. Trojuholníková podprsenka je často spracovaná tak, aby vyzdvihla krásu materiálu, z ktorého je ušitá. Pružná a veľmi trendová sa hodí ku všetkým typom výstrihov. A nezabudnite, vďaka svojim menším prsiam si môžete dovoliť hlboké výstrihy! Nebojte sa používať a nadužívať trojuholníkovú podprsenku.

podprsenka triangle bez kostice a výstuže

COMETE 12S210

64 EUR -30% 92 EUR

podprsenka triangle nevystužená

ROSE 1D5350

70 EUR -30% 100 EUR

podprsenka triangle

KARMA 12V250

80 EUR

Podprsenka push-up

Plánujete si zväčšiť objem poprsia? Menší podvod je povolený. Vyskúšajte push-up podprsenku. Táto podprsenka zväčší objem a vycentruje poprsie. Vytvorí hlboký, veľmi zvodný výstrih. Simone Pérèle má v ponuke push-up podprsenky od tých najdiskrétnejších v telovej alebo prírodnej farbe až po najmodernejšie a veľmi trendové. Vyberte si farbu podľa nálady. Push-up strih si potom môžete zvoliť s vyberateľnými vypchávkami. Sú to podprsenky s trendovým trojuholníkovým tvarom alebo vystužené podprsenky s pridaným objemom v spodnej časti košíčkov odstupňovaným podľa veľkosti na zdvihnutie pŕs.

podprsenka push-up vystužená

MYSTIC 1D3340

100 EUR -30% 144 EUR

podprsenka triangle vystužená

WISH 12B347

75 EUR -30% 108 EUR

podprsenka vyšší balkonet

SAGA 15C319

72 EUR -30% 104 EUR

Půlová podprsenka

Tento tvar podprsenky prsia nádherne, jemne a prirodzene zaoblí. Vytvorí otvorený vodorovný dekolt. Elegantná a zvodná polovičná podprsenka od Simone Pérèle je kúsok, ktorý vo vašom šatníku nesmie chýbať.

podprsenka polová nevystužená

MYSTIC 1D3330

100 EUR -30% 144 EUR

podprsenka balkonetová

REVE 12Z330

96 EUR

podprsenka balkonetová

DELICE 12X330

96 EUR

Podprsenka bez ramínek

Opora nie je hlavný problém, ktorý treba riešiť pri malých prsiach. To znamená, že naše podprsenky bez ramienok sú vhodné ako podpora pre väčšie košíčky. V ponuke máme košíčky až po veľkosť F. Podprsenka bez ramienok, čiže bandeau, je teda ideálna voľba. Táto podprsenka je pod odevom neviditeľná a možno ju nosiť pod rôznymi druhmi oblečenia. Dovoľte si odhalené plecia s topmi bez ramienok a so vzdušnými šatami. Podprsenka bez ramienok, základ šatníka v rámci spodnej bielizne, je nevyhnutný spojenec do letných dní.

podprsenka s odopínacími ramienkami

CARESSE 12A300

92 EUR

podprsenka s odopínacími ramienkami

ESSENTIEL 13V303

84 EUR

podprsenka s odopínacími ramienkami

KARMA 12V302

100 EUR

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.