Ako zistiť veľkosť nohavičiek

Keď sa už venujeme téme spodnej bielizne, väčšinou sa zameriavame na podprsenky, pretože ide o kúsky odevu vyzdvihujúce prednosti dekoltu. Nesmieme však zabúdať ani na nohavičky! Simone Pérèle vás bude sprevádzať aj na ceste za výberom správnej veľkosti nohavičiek. Aby totiž žiarila celá vaša postava, je potrebné sa venovať nielen podprsenke, ale aj nohavičkám. Je to teda zásluha celej súpravy spodnej bielizne!

Ako sa zmerať

Aby ste si vzali miery, musíte si zmerať obvod pásu a bokov. Je nevyhnutné stáť vzpriamene, len tak dosiahnete najpresnejšie výsledky merania. Okrem toho je potrebné brať miery bez oblečenia, inak by ste mohli výsledok merania skresliť. Teraz si vezmite krajčírsky meter a pusťte sa do toho.

Odmerajte si obvod pásu

Priložte krajčírsky meter vodorovne a naplocho v páse, voľne dýchajte. Krajčírsky meter nesmie byť ani príliš utiahnutý, ani príliš voľný, inak by ste mohli výsledky merania skresliť. Meter sa rozhodne nesmie zarezávať do kože.

Odmerajte si obvod bokov

Obvod bokov sa môže niekedy nazývať aj obvod panvy. Aby ste získali túto mieru, umiestnite krajčírsky meter naplocho v najširšom mieste pod pásom. Obyčajne sa toto miesto nachádza na úrovni zadku. Aj sem treba priložiť krajčírsky meter vodorovne a naplocho, tak voľne, aby sa nezarezával do kože.

Teraz sa pozrite do nasledujúcej tabuľky a zistite si svoju veľkosť nohavičiek.

Veľkosť 1 2 3 4 5 6
Obvod pása 65 – 65 65 – 70 70 – 75 75 – 80 80 – 85 85 – 90
Obvod bokov 88 – 93 94 – 98 99 – 103 104 – 108 109 – 113 114 – 118

Malé rady pri výbere nohavičiek

Keď si vyberáte nohavičky, nikdy si nekupujte príliš tesný model. Vznikli by vám totiž nepekné faldíky, ktoré by vašej postave príliš nelichotili. Ak sa teda pri nákupe rozhodujete medzi dvomi veľkosťami, Simone Pérèle vám odporúča vybrať si tú väčšiu.

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.