Kolekcia ANDORA

Kultová línia Simone Pérèle, ktorá sedí ako druhá koža. Ikonická podprsenka 3D Spacer ANDORA, preslávená na celom svete vďaka univerzálnemu strihu a výnimočnému komfortu. Ak stále váhate nad jej kúpou, verte, že tento must-have kúsok v podobe ANDORY naozaj musíte mať.
Neprehliadnite ani dokonalé jemné nohavičky z mikrovlákna s neviditeľným zakončením, ktoré si môžete rovnako ako podprsenku zakúpiť v niekoľkých permanentných farbách a každá sezóna so sebou prináša i novú farbu kolekcie.

Filtrovať
Zmeniť zobrazenie
Váš výber:
Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.