Čo ste nevedeli o sťahovacom spodnom prádle

Existujú rôzne mýty o tvarovacom prádle a pretože v posledných rokoch zažíva obrovské boom, radi by sme vám vyvrátili typické klišé, ktoré ste o ňom možno počuli.

Nič nás neteší viac než fakt, že dni, kedy obrovské, neatraktívne nohavičky (určite sa vám vybaví scéna z filmu Denník Bridget Jones), v ktorých ste nechcela byť videná sú nenávratne preč.

Nie je nič zlé na nosení tvarovacieho prádla o ktorom sa hovorí ako o nie veľmi pohodlnom, ale momentálne nie je žiadnym tajomstvom, že sa stalo tajnou výbavou na červených kobercoch pre zvláštne príležitosti alebo na bežné nosenie do práce.

Prinášame vám 5 mýtov o tomto type prádla

1. Žena by mala tvarovacie prádlo skrývať pred svojou polovičkou

Francúzi objavili spôsob, ktorým bude tvarovacie prádlo vyzerať naozaj chic a dokonca zvodne! Napríklad detaily čipky ako u kolekcie SUBTILE, ktorá ju kombinuje s pevným úpletom reagujúcim na tvar tela. Pokiaľ si myslíte, že tvarovacie prádlo musí byť len v telovej farbe, siahnite po čiernom v ktorom budete neodolateľná!

2. Ženy by mali nosiť tvarovacie prádlo o číslo menšie pre lepší tvarujúci a zoštílujúci efekt

Stalo se vám niekedy, že se vám prádlo rolovalo na tele? Dôvodom je, že ste na sebe mali menšiu veľkosť. Tvarovacie prádlo je navrhnuté tak, aby tvarovalo to, čo má na základe vašej skutočnej veľkosti. Výsledok je efektívnejší a určite i pohodlnejší.

3. Nosením tvarovacieho prádla dávate najavo, že nie ste so sebou spokojná

Ženy nosia tvarovacie prádlo z rovnakého dôvodu, z akého nosia podprsenku – poskytuje pohodlie, zaistí dokonalý tvar a preto, aby sa cítili dobre v oblečení, ktoré majú na sebe. Nosenie tvarovacieho prádla znamená plne si užívať svoje krivky!

4. Tvarovacie prádlo je iba pre ženy väčších veľkostí

Chcete vedieť tajomstvo Francúziek? Tvarovacie prádlo je vhodné pre všetky veľkosti a typy postavy. Ženy akejkoľvek veľkosti zdieľajú rovnakú misiu – mať na sebe prádlo, ktoré krásne vytvaruje ich krivky a dodá im extra dávku sebavedomia.

Tvarovacie prádlo SUBTILE

Názov kolekcie znamená v preklade jemnosť a to bolo i cieľom pri jej výrobe – aby pôsobila na vašej pokožke čo najjemnejšie a aby ste sa cítili komfortne v priebehu celého dňa. Celá línia je vyrobená z Oeko Tex recyklovaných materiálov pre lepšiu budúcnosť našej planéty.

V ponuke nájdete podprsenku bez kostíc, dva druhy sťahovacích nohavičiek, šortky a body, ktoré sú dostupné v čiernej a telovej farbe.

Podprsenka triangle bez kostice

Táto jemná triangle podprsenka je vyrobená z najkvalitnejších materiálov, aby tak vytvorila rafinovanú siluetu. Strih s hlbokým výstrihom a detailmi prekrásnej čipky. Multifunkčné ramienka, skvelá podpora a nadčasový vzhľad, ktorý je prispôsobený vašim túžbam.

podprsenka triangle bez kostice

SUBTILE 19Y250

64 EUR

podprsenka triangle bez kostice

SUBTILE 19Y250

64 EUR

Sťahovacie nohavičky so zvýšeným pásom

Ikonické nohavičky s úžasnou podporou, ktoré vytvarujú vaše krivky spôsobom o akom sa vám ani nezdalo. Zaujme vás pletená látka reagujúca na tvar tela a detaily francúzskej čipky, vďaka ktorej má cela rada luxusný nádych.

vyššie sťahovacie nohavičky

SUBTILE 19Y610

56 EUR

vyššie sťahovacie nohavičky

SUBTILE 19Y610

56 EUR

Sťahovacie nohavičky s vysokým pásom

Inovatívne a nádherné. Vhodné pre vytvarovanie brucha a pásu. Vďaka silikónovej gumičke v páse držia na mieste bez rolovania. Vytvárajú dokonalú postavu v priebehu dňa i noci. Čipka dodáva nohavičkám absolútnu dávku zvodnosti, prrtože ako už vieme, tak i tvarovacie pradlo môže byť sexi!

sťahovacie nohavičky s vysokým pásom

SUBTILE 19Y774

64 EUR

sťahovacie nohavičky s vysokým pásom

SUBTILE 19Y774

64 EUR

Sťahovacie body

Neskutočne ženské a funkčné body, ktoré vyhladí a úplne vytvaruje vašu postavu. Vďaka kvalitným materiálom Oeko Tex® poskytuje body dokonalý komfort pri nosení. Ideálne pod vaše obľúbené šaty a možno ho nosiť s podprsenkou i bez. Nastaviteľné zapínanie v rozkroku umožňuje prispôsobiť ho výške vášho poprsia a celkovej dĺžke trupu.

sťahovacie body

SUBTILE 19Y500

100 EUR

sťahovacie body

SUBTILE 19Y500

100 EUR

Sťahovacie šortky s vysokým pásom

Tieto skvostné šortky s vysokým pásom tvarujú a zdokonalujú váš pás, brucho, boky i stehná. Úžasná technológia, ktorá zaoblí a vytvaruje váš zadok a vytvára tak dokonalú postavu presýpacích hodín. Detaily čipky na stehnách dodávajú tomuto famóznemu kúsku absolútnu dávku ženskosti. Zvýraznite svoju už tak nádhernú postavu vďaka týmto stahovacímm šortkám!

sťahovacie šortky s vysokým pásom

SUBTILE 19Y671

76 EUR

sťahovacie šortky s vysokým pásom

SUBTILE 19Y671

76 EUR

Tvarovacie prádlo sa môže veľmi jednoducho stať vašim najlepším spojencom, pokiaľ je nosené správne. Vďaka nemu môžete vytvarovať a vyzdvihnúť vaše krivky tak ako chcete a to vám umožní vyzerať úžasne v akomkoľvek oblečení. Samozrejme je nosenie tvarovacieho prádla osobná vec každej ženy, ale my veríme, že vďaka tomuto článku sme vás o jeho kúpe dostatočne presvedčili.

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.