Dajte se do pohybu s naším športovým spodným prádlom - predstavujeme kolekciu Harmony

Kolekcia Harmony ponúka dva druhy športových podprseniek a nohavičky, ktoré boli navrhnuté v spolupráci s trénerkou a influencerkou Lucile Woodward.

športové podprsenky kolekcie Harmony

Vedeli ste, že pri športovej námahe môžu prsia vážit až 5-násobok svojej váhy? Pre naše prsia je to obrovský šok, preto je dôležité behať a cvičiť s dobre technicky riešenou podprsenkou, ktorá je určená pre fyzické aktivity. Vďaka spolupráci s trenérkou Lucile Woodward bola naša značka schopná vytvoriť 2 druhy unikátnych podprseniek – bez kostice, ktorá je k dispozícii vo veľkostiach 1 až 4 , pričom spodný lem podprsenky má špeciálny materiál, ktorý dokonale pohlcuje pot.

Pre ženy s väčším poprsím je v ponuke podprsenka s kosticou, s košíčkom až do veľkosti G. Priestor medzi košíčkami vyplňuje krajka a vďaka detailu zlatej nite pôsobí originálne a podtrhuje ženskosť.

Vďaka podprsenkám z našej športovej kolekcie nájdete štýl a sebavedomie bez ohľadu na to, akým tempom sa pohybujete.

Športová podprsenka bez kostíc

HARMONY 1SA261

80 EUR

Športová podprsenka s kosticami

HARMONY 1SA262

92 EUR

Funkčnosť a materiálové zloženie

Rada Harmony je vyrobená z funkčných materiálov a korzetovej technológie, ktorá zaišťuje najvyššie pohodlie, skvele padne a zároveň pôsobí štýlovo. Použité materiály sú priedušné a rýchloshnúce, čo zaišťuje pohodlie v priebehu cvičenia.

Línia bola navrhnutá na základe spätnej väzby od našich zákazníčok tak, aby odpovedala potrebám modernej ženy, ktorej životný štýl môže byť hektický. Súčasťou kolekcie sú taktiež bezšvové nohavičky, ktoré sú neviditeľné pod legínami. Veľkým plusom je rýchloschnúci materiál, ktorý zaisťuje podporu a najvyšší komfort.

Športové nohavičky

HARMONY 1SA777

48 EUR

Novinkou sú i legíny s vysokým pásom, ktoré poskytujú skvelú podporu a voľnosť pri cvičení. Široký pás nádherne tvaruje vašu postavu. Vďaka jemnému, veľmi poddajnému a vzdušenému, rýchloschnúcemu materiálu si ich naozaj zamilujete!

Športové legíny

HARMONY 1SA990

96 EUR

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.