Pripravte sa na tajemnú všehochuť kolekcie jeseň/zima 2022-23

Múza, ktorá inšpiruje a udává tón. Nezávislá a jedinečná – žena, ktorá nosí prádlo našej značky je silná a charizmatická a je svojou vlastnou múzou. Pohráva sa so svojím tajomstvom. Fascinujúca a inšpirujúca – vyzýva nás k tomu, aby sme objavili jej priestor a jej sila príťažlivosti je tak silná, že si nemôžeme pomôcť a nasledujeme ju.

Kolekcia jeseň-zima 2022/23

Každá kolekcia vzniká až 18 mesiacov a následne je testovaná na ženách, aby sa designéri uistili, že strihy padnú rôznym typom postavy. Kolekcie sú navrhované na základe celosvetových trendov, hlavnou prioritou však stále zostáva strih. Výšivka alebo čipka na každom košíčku je súmerná, čo nie je úplne jednoduché na výrobu a v tom spočívá tajomstvo luxusu.

Tajomná všehochuť

Nová kolekcia je rovnako okúzľujúca ako táto žena. Kolekcie ako Elsa, Manon alebo Freesia vás dostanú svojimi vzormi, geometrickému žakáru a vďaka kontrastnému kvetinovému a architektonickému prevedeniu majú v sebe nádych baroka. U každej kolekcie nájdete podprsenky, ktoré poskytujú podporu – s kosticou i bez nej. Tohtoročné kolekcie vás nadchnú vznešenými farbami od anglickej zelenej, azúrovo modrej, staroružovej, vínovej či vo farbe sladkých gaštanov. Pohodlná, sexy, elegantná a vhodná na denné nosenie. Kolekcia jeseň-zima je zvláštnym mixom rôznych štýlov a vďaka svojej unikátnosti si z nej vyberie každá z vás!

Spojenie španielskej čipky a kvetinovej výšivky

Nová rada s názvom SINGULIÈRE znamená v preklade jedinečnosť a presne tak sa vďaka nej budete cítiť i vy. Línia je obohatená o tyl, taliansky úplet a získa si vás i vďaka Guipure výšivke – dokonalé spojenie elegancie a ženskosti. Dostupná v troch farbách – vo vínovej, čiernej, smotanovej – ktorá vás osloví najviac?

podprsenka vyšší balkonet

SINGULIERE 1A2319

57 EUR -40% 96 EUR

Nohavičky - šortky

SINGULIERE 1A2630

36 EUR -40% 60 EUR

Podprsenka balkonetová

SINGULIERE 1A2330

57 EUR -40% 96 EUR

Nohavičky klasické

SINGULIERE 1A2720

31 EUR -40% 52 EUR

podprsenka push-up

SINGULIERE 1A2340

62 EUR -40% 104 EUR

Tangá

SINGULIERE 1A2710

31 EUR -40% 52 EUR

Oblečte se do sviežej prírody s kolekciou LUMINEUSE

Rada, ktorá vás rozžiari, oslobodí a dodá nádych vašej zbierke spodného prádla. Vďaka dokonalej technológii výšivky a detailom lístia vyzerá na tele ako maľba. Objavte ju v tmavo modrej farbe, ktorá je zvýraznená lesklou niťou.

Vaše obľúbené kolekcie v nových farbách

Pokiaľ máte radi ružovú na výber máte kolekciu Bloom v púdrovo ružovej alebo kolekcia Saga v staroružovej, naša stálica Wish naopak vo výraznej červenej farbe, rozprávková Reve v brusnicovej farbe. Objavte magnetizujúcu polnočnú modrú s kolekciami Reflet a Karma alebo klasiku Andoru v ružovo-sivej. Čo sa týka nočného prádla, tak vo farbách rovnako nezaostáva – azúrovo modrá kolekcia Satin secrets alebo hodváb vo farbe mesačného kameňa.

podprsenka balkonetová

DELICE 12X330

80 EUR

nohavičky typu šortky

DELICE 12X630

60 EUR

podprsenka 3D Spacer

ANDORA 131343

92 EUR

tangá

ANDORA 131707

40 EUR

podprsenka triangle vystužená

WISH 12B347

104 EUR

nohavičky brazílske

WISH 12B710

52 EUR

Udržateľne so Simone Pérele

Aj túto sezónu naša značka pokračuje v programe Simone Cares. Okrem toho, že využívame certifikované materiály Oeko Tex, naša spoločnosť sa zaviazala znížiť uhlíkovú stopu prostredníctvom udržateľných iniciatív, ako je napríklad voľba používat len európske suroviny, vrátane výšiviek.

Nová pohodlná kolekcia na domáce nosenie PARESSE zahŕňa nohavice, mikinu a sveter, ktoré sú vyrobené z viskózy LENZING ECOVERO – drevená celulóza pochádzajúca z udržateľných lesov a pri jej výrobe sa používa aspoň o 50% menej vody než pri bežnej výrobe viskózy.

Simone Péréle je súčasťou združenia, ktoré pomáhajú ženám a mladým dievčatám na Madagaskare, ktoré majú obmedzený prístup k vode; druhá organizácia naopak daruje trpiacim ženám spodné prádlo.

Podporujeme ženy, ktorých nezávislosť, sila osobnosti a sloboda sú zdrojom dennej inšpirácie a to rezonuje i s podstatou našej značky: Robíme ženy krásne a sebavedomé v každom okamihu života.

Bezpečná platba
Kamenné predajne
Vrátenie do 14 dní
Sme tu pre vás od 9 do 19 hod.
Prihlásenie sa k odberu newslettera
×
Odoberajte newsletter a my Vám dáme rovnou zľavu 5% na všetky Vaše ďalšie nákupy. Budete mať vždy prehľad o novinkách a akciách v našich butikoch i eshopu. Newslettery zasielame len 2x za mesiac, aby sme Vás inšpirovali a potešili krásnym bielizňou, nie zahltili.
Blahoželáme, získavate zľavu
5% na všetky svoje budúce nákupy!
Zľava platí tiež na Vaše nákupy v našich predajniach.
Dárkový poukaz do Simone Pérèle
×
Objednejte dárkový poukaz Simone Pérèle a darujte tak krásu francouzské krajky, ženskost, eleganci dokonalého prádla, které padne každé postavě!
E-mail na Vás
Telefon na Vás
Částka poukazu
Stisknutím tlačítka objednat vyjadřujete souhlas s našimi obchodními podmínkami. Obratem Vám sestavíme objednávku a do e-mailu rovnou zašleme dárkový poukaz. Ten lze uplatnit ihned v e-shopu a nebo jej můžete uplatnit v našich prodejnách. Platnost poukazu je 6 měsíců.